Zespół

Specjalistka w zakresie wdrażania rozwiązań IT w branży edukacyjnej. Posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu, wdrażaniu i prowadzeniu projektów opartych o nowoczesne technologie. Interesuje się zoopsychologią, a jej pasją są podróże, wędrówki górskie i jazda konna.
Joanna Wieczorek
Fundator i Wiceprezes Zarządu
Studentka studiów magisterskich na UAM, praktyczka tradycyjnej oraz zdalnej edukacji, z perspektywą na wprowadzenie innowacji. Spełnia się w kontakcie z ludźmi, zabawie z dziećmi, a także dzięki pracy w marketingu. Lubi wyzwania i słoneczne dni.
Oliwia Kwiatkowska
Członek Zarządu
Pracownica agencji marketingowej z doświadczeniem w obsłudze klienta, specjalizująca się w tworzeniu treści. Interesuje się rozwojem psychofizycznym i emocjonalnym dzieci. W wolnym czasie spędza czas z synkiem i gotuje.
Karolina Kubiak
Wolontariusz
Z wykształcenia grafik komputerowy i fototechnik. Pozytywnie nastawiony do świata, z szerokim uśmiechem otwarty na ludzi. Od pewnego czasu odkrywa tajniki tatuowania. Kocha zwierzęta, górskie wyprawy i agresywną jazdę na rolkach.
Michał Wieczorek
Wolontariusz
Przedsiębiorca w branży IT i marketingu, zafascynowany tematyką edukacji, wyróżniający się otwartością w nawiązywaniu nowych relacji. Odkąd pamięta ludzie są jego pasją oraz inspiracją do działania. W wolnym czasie zajmuje go sport, rodzina, a także dobra muzyka. Uważa, że wiek to tylko liczba.
Maciej Kubiak
Fundator i Prezes Fundacji
Dyplomowana nauczycielka, harcmistrz ZHP, kierowniczka kolonii i obozów, doświadczona organizatorka wycieczek. Wieloletni opiekun osób starszych. Prywatnie dynamiczna kobieta, miłośniczka rasy Jack Russell Terrier.
Małgorzata Kranz
Członek Zarządu
Studentka mediaworkingu na Collegium Da Vinci. Pełna empatii, pozytywnej energii i zaangażowania w każdy projekt. Uwielbia pracę z ludźmi. Jej pasją jest dekoratorstwo wnętrz, dlatego od dwóch lat tworzy swój content w sieci. Miłośniczka bluesa i kawy.
Marta Andrys
Specjalista ds. marketingu
Biały Owczarek Szwajcarski, najmłodszy i najbardziej puchaty członek naszego zespołu. W przyszłości planuje zostać dogoterapeutką, ukończyła już pierwsze szkolenia w tym kierunku. W wolnym czasie lubi długie spacery, aportować piłeczkę i gonić gołębie.
Figa
Przyjaciel fundacji