Zespół

Specjalistka w zakresie wdrażania rozwiązań IT w branży edukacyjnej. Posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu, wdrażaniu i prowadzeniu projektów opartych o nowoczesne technologie. Interesuje się zoopsychologią, a jej pasją są podróże, wędrówki górskie i jazda konna.
Joanna Wieczorek
Fundator i Wiceprezes Zarządu
Studentka studiów magisterskich na UAM, praktyczka tradycyjnej oraz zdalnej edukacji, z perspektywą na wprowadzenie innowacji. Spełnia się w kontakcie z ludźmi, zabawie z dziećmi, a także dzięki pracy w marketingu. Lubi wyzwania i słoneczne dni.
Oliwia Kwiatkowska
Członek Zarządu
Pracownica agencji marketingowej z doświadczeniem w obsłudze klienta, specjalizująca się w tworzeniu treści. Interesuje się rozwojem psychofizycznym i emocjonalnym dzieci. W wolnym czasie spędza czas z synkiem i gotuje.
Karolina Kubiak
Wolontariusz
Z wykształcenia grafik komputerowy i fototechnik. Pozytywnie nastawiony do świata, z szerokim uśmiechem otwarty na ludzi. Od pewnego czasu odkrywa tajniki tatuowania. Kocha zwierzęta, górskie wyprawy i agresywną jazdę na rolkach.
Michał Wieczorek
Wolontariusz
Dyplomowana nauczycielka, harcmistrz ZHP, kierowniczka kolonii i obozów, doświadczona organizatorka wycieczek. Wieloletni opiekun osób starszych. Prywatnie dynamiczna kobieta, miłośniczka rasy Jack Russell Terrier.
Małgorzata Kranz
Członek Zarządu
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej z wielką pasją do marketingu. Prywatnie wielka fanka sportu. Można ją spotkać na siłowni, jak i biegającą po lesie. Uwielbia czytać książki i podróżować, zwłaszcza za granicę. Czerpie radość z spędzania czasu z innymi ludźmi.
Ola Dalak
Wolontariusz
Biały Owczarek Szwajcarski, najmłodszy i najbardziej puchaty członek naszego zespołu. Ukończyła wszystkie szkolenia, aby stać się dogoterapeutką. W wolnym czasie lubi długie spacery, aportować piłeczkę i gonić gołębie.
Figa
Przyjaciel fundacji