Ruszamy z projektem ,,Pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży z Ukrainy”!

Ukrainy okładka

Jako Fundacja Edukacja i Integracja zorganizowaliśmy projekt cyklicznych spotkań dla dzieci i młodzieży z Ukrainy. Celem naszej inicjatywy jest pomoc najmłodszym w edukacji i integracji z rówieśnikami. Codziennie przez miesiąc prowadzone są bezpłatne zajęcia psychologiczne, które prowadzi wyspecjalizowana kadra.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia prowadzone są w obecności psychologa, który dba o komfort, bezpieczeństwo oraz kreatywne prowadzenie lekcji dla dzieci. Program zawiera:

• zadania plastyczne, kolorowanie, rysowanie itd.;
  • rozmowy z psychologiem;
  • animacje;

i wiele, wiele innych atrakcji dla dzieci. Obecnie naszymi podopiecznymi jest już ponad 20 osób!

Jak zapisać się na zajęcia?

Zajęcia są całkowicie bezpłatne i odbywają się codziennie przez miesiąc. Wystarczy się z nami skontaktować, a my podamy szczegóły.

Telefon: +48 509 313 561, +48 512 041 613 E-mail: kontakt@fundacjaeiip.org

Projekt powstaje dzięki współpracy z Fundacją Bilingwo oraz został sfinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania. Cieszymy się z każdej możliwości współpracy i nie możemy doczekać się kolejnych projektów stworzonych wraz z partnerami.

Więcej wpisów

Asia Wieczorek – dyplomowaną Dogoterapeutką

Jesteśmy niezwykle dumni z Asi Wieczorek – Wiceprezes naszej Fundacji, która w czerwcu ukończyła roczne studia podyplomowe na kierunku Dogoterapia. Dzięki zdobytej wiedzy uzyskała kwalifikacje