Pokolenie Żabki

Gra dostępna z poziomu aplikacji

Gra stworzona w ramach naszego projektu ma być wydajna i wymagać mało pamięci telefonu, pozwalając zintegrować ją bezpośrednio z aplikacją Żappka. 

Gra z gatunku Merge

Postawiliśmy na gatunek gry, który będzie relaksujący oraz bardzo prosty do opanowania dla ludzi w każdym wieku. Gry typu Merge dostarczają rozgrywki na kilka minut, ale zachęcają do częstego logowania. 

Polega ona na na łączeniu produktów i zarządzaniu swoją przestrzenią.

Wykonuj zadania i zdobywaj nagrody

Aplikacja ma zachęcać do robienia zakupów celem doładowywania energii do gry. Jednocześnie gra będzie zapewniała premie w postaci żappsów i kuponów. Te dwa czynniki mają akcelerować się wzajemnie, by zbudować relację klienta z Żabką. 

Motyw - ekologia

Motywem gry ma być ekologia i budowanie świadomości międzypokoleniowej o klimacie, zachęcając do małych zmian w swoim otoczeniu – współpracując z znajomymi, rodziną czy sąsiadami nie tylko w grze, ale również w prawdziwym życiu, by wspierać się w byciu eko.

Wraz z kolejnymi poziomami doświadczenia nasza postać będzie dorastać. Dzięki wizualizacji naszego bohatera i jego kryjówki, zobaczymy jak z wiekiem co raz bardziej odpowiedzialnie podchodzi do zrównoważonego rozwoju i walki z klimatem

Motyw ekipy ma być hasłem, którym dotrzemy do młodszego pokolenia ze względu na obecne trendy wśród influencerów. Chcemy pokazać młodzieży,
że też mogą stworzyć własną ekipę i mieć wpływ na swoje otoczenia.

Cel Gry

Zadaniem gracza jest odpowiednie zarządzanie swoją planszą, by dbać o wolne miejsce i rozsądnie łączyć oraz generować produkty, które następnie wykorzystywane są jako zapłata w realizacji zadań.

Grupa Docelowa

  • Kobiety 18-40 lat 
  • Młodzież 12-16 lat 
  • Studenci  
  • Łowcy Okazji Grupa

Z każdym zdobytym poziomem gracz widzi wizualną zmianę w swojej grze poprzez rozwój jego bohatera lub jego przyczółku. Osiągnięcie wyższego poziomu odblokowuje stopniowo nowe Produkty i Generatory. Kiedy gracz zdobędzie maksymalny poziom, może rozbić bank, otrzymując sporą liczbę Żappsów i resetując swoją rozgrywkę

Projekt powstał we współpracy

EiiP Logo