Fundacja EiIP na Poznańskim Targu Dobra!

Poznański Targ Dobra

Jest to święto organizacji społecznych w Poznaniu. Wydarzenie jest świetną okazją, by zapoznać się z inicjatywami poszczególnych organizacji.

W tym roku swoją działalność społeczną prezentowały aż 74 organizacje pozarządowe. Z tego względu Stare Zoo w Poznaniu było podzielone na strefy tematyczne:

• zdrowia,
  • środowiska,
  • kultury,
  • edukacji,
  • aktywności społecznej,
  • sportu.

Z racji na nasze działania, Fundacja Edukacja i Integracja Pokoleń należała do strefy edukacyjnej.

Przy naszym stanowisku aktywizowaliśmy najmłodszych poprzez gry jak rzut piłką do kosza, a także bardziej artystyczne zajęcia jak malowanie kolorowanek, czy rysowanie kredą. Największą popularnością cieszyło się jednak zaplatanie tęczowych warkoczy, malowanie twarzy i robienie wodnych tatuaży. To nie wszystko.

Poznański Targ Dobra był dla nas okazją do porozmawiania z mieszkańcami Poznania w różnym wieku. Mogliśmy opowiedzieć każdemu z osobna czym zajmuje się nasza fundacja, jakie działania podejmuje dla dobra mieszkańców Poznania, ale co ważniejsze mogliśmy wysłuchać Was. Co myślicie o integracji pokoleń? Jakie macie zdanie o edukacji swoich dzieci? Czy jest coś, co chcielibyście w edukacji zmienić, a może nie? Rozmowy z Wami są inspirujące i motywujące do pogłębiania działań Fundacji. Dziękujemy, że mogliśmy spędzić ten czas razem z Wami.

Więcej wpisów

Asia Wieczorek – dyplomowaną Dogoterapeutką

Jesteśmy niezwykle dumni z Asi Wieczorek – Wiceprezes naszej Fundacji, która w czerwcu ukończyła roczne studia podyplomowe na kierunku Dogoterapia. Dzięki zdobytej wiedzy uzyskała kwalifikacje